Skraeddaren In Central Mora, Moratomten

Belangrijkste voorzieningen

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa van 35 m² bevindt zich binnen 5 minuten wandelen van de Kerk van Mora en is van alle gemakken voorzien, zoals draadloos internet en privéparkeren. Dit vakantiehuis biedt mogelijkheden om wandelen, skiën en fietsen in de omgeving, op een klein stukje lopen van Centrumkyrkan.

    Zorns Gammelgard is op 2 km verderop gesitueerd. Deze 1-slaapkamer Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa bevindt zich ook binnen 6 minuten wandelen van de Zorngården.

    Deze 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Een droger zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Er is een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven voor self-catering doeleinden. Restaurang Vasagatan 32 ligt op slechts 250 meter van Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa en biedt Europese gerechten aan. Dankzij Morastrand bushalte, binnen handbereik van deze gezellige villa, kunnen gasten gemakkelijk Mora verkennen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Skraeddaren In Central Mora, Moratomten

    Deze 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet. Een droger zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Skraeddaren In Central Mora, Moratomten

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Skraeddaren In Central Mora, Moratomten

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Zweden

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van gezellige Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Zorngården bereiken, gelegen slechts 450 meter van gezellige Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals de Kerk van Mora, gelegen binnen 5 minuten te voet ervandaan.
    • Is er een keuken aanwezig in gezellige Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa?
      Ja, in gezellige Skraeddaren In Central Mora, Moratomten villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in het vakantiehuis.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Skraeddaren In Central Mora, Moratomten